REDAKCJA

Justyna Królak

Założycielka, Redaktor Naczelna
Mail: felinsemagazyn@gmail.com

Koty obecne są w moim życiu właściwie od zawsze. Ich dobrobyt oraz bezpieczeństwo jest dla mnie jedną z najważniejszych kwestii. Od pewnego czasu odkrywamy fascynujący świat żywienia BARFem oraz WholePrey. Tworzenie felins.pl to dla mnie jedno z ważniejszych przedsięwzięć jakich się podjęłam. Edukacja początkujących kociarzy i osób dopiero wchodzących w świat wystaw, poszukiwanie nowych rozwiązań i ciągły rozwój w kocim świecie pozwolił mi na znalezienie swojego miejsca na ziemi. Felins.pl pozwala mi na realizację pomysłów i artykułów związanych zarówno z kotami jak i prowadzeniem strony.

 

 

Marta Rozwadowska

Hodowla, ABC Hodowli, Mentoring
Redaktor Naczelna działu “Hodowla”
Hodowla Szara Eminencja*PL

Brakuje na naszym polskim podwórku kociej edukacji. Zarówno tej podstawowej, dla opiekunów petów z zakresu opieki i pielęgnacji, jak również tej hodowlanej, zaawansowanej i szczegółowej. Aspiracje Felinsa są ambitne i wielokierunkowe. Ufam, że projekty podejmowane w ramach tej strony realizowane we współpracy z innymi hodowcami, behawiorystami, weterynarzami i miłośnikami tych pięknych i mądrych zwierząt przyczynią się do wzrostu społecznej świadomości i ugruntowania wiedzy na temat kotów

 

Aleksandra Janik

Pielęgnacja i Zdrowie, Abc Kociego Świata
Technik weterynarii
Redaktor

Od najmłodszych lat jestem związana ze światem kotów. Ogromną radość sprawia mi obcowanie z kotami, a także zdobywanie wiedzy na ich temat. Pracując jako technik weterynarii w przychodni weterynaryjnej, zauważyłam ogromne zapotrzebowanie na łatwo dostępną, i zarazem fachową edukację kocich Opiekunów. Poczucie misji, związane z przekazywaniem wiedzy o utrzymaniu dobrostanu naszych mruczków, a także o profilaktyce zdrowotnej kotów, sprawiło, że z chęcią podjęłam się udziału w projekcie Felins.pl.

 

 

Karolina Łuszczyk

Abc Kociego Świata, Zdrowie i Pielęgnacja
Redaktor, administrator social media

Udział w tworzeniu Felins.pl jest niezwykłą przygodą i wyróżnieniem. Chciałabym podzielić się zdobytą wiedzą., poprawiać ogólną świadomość odnośnie historii, dobrostanu i zdrowia naszych podopiecznych oraz komunikacji człowiek – kot, tak aby obu stronom obcowanie ze sobą sprawiało tylko ogrom radości. Projekt Felins jest prowadzony przez osoby z niezwykłą pasją, zarażających miłością do kocich pupili. W każdym artykule staram się przekazać najważniejsze aspekty związane z zainteresowaniem początkujących jak i doświadczonych już kociarzy.